Zadzwoń do nas: +48 603 079 108

Ambasady i oficjalne delegacje

Oferujemy bardzo wysoki standard usług. W ramach naszej oferty znajduje się również specjalna propozycja dla organizacji rządowych oraz zarządów firm. Co mamy do zaoferowania?

 

Naszym atutem są nowe, luksusowe limuzyny, vany i busy marki Mercedes-Benz. Są to pojazdy o bardzo bogatym wyposażeniu oraz luksusowym wyglądzie. Dzięki temu uzyskuje się duży komfort jazdy oraz reprezentacyjny wygląd, co jest niezwykle istotne w przypadku piastowania wysokiego stanowiska. W naszej flocie znajduje się kilka prawdziwych perełek, których piękno doceni nawet najbardziej wymagający Klient. Nasze pojazdy są specjalnie przystosowane do przewozu grup rządowych na oficjalne delegacje, spotkania biznesowe i inne ważne wydarzenia. Jesteśmy w stanie w luksusowych warunkach przewozić nawet do dwudziestu osób w jednym pojeździe. Chcąc więcej dowiedzieć się o wyglądzie i stanie oferowanych samochodów, wystarczy zapoznać się z naszą galerią.

 

Kolejnym naszym atutem są wyjątkowi kierowcy. Rekrutację przeprowadzamy bardzo pieczołowicie i do swojego zespołu zapraszamy tylko te osoby, które wyróżniają się nie tylko swobodną, ale i ostrożną jazdą, ale jednocześnie są osobami elokwentnymi, znającymi obce języki i wykazującymi wysoką kulturę osobistą. W naszej firmie nie ma osób ani samochodów przypadkowych. Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość, dlatego z nami komfortowo będzie się czuł każdy Klient VIP.