Zadzwoń do nas: +48 603 079 108

Wynajem autokarów

Specjalizując się w transporcie osobowym, nie mogłoby w naszej ofercie zabraknąć wynajmu autokarów. Posiadamy kilka bardzo dobrej jakości pojazdów marki Mercedes. Są to autokary nowe, regularnie serwisowane, zadbane i w pełni sprawne. Oferujemy wynajem autokarów na wycieczki turystyczne, jak również na przewóz osób w innym celu. Mamy szeroką ofertę dla firm, proponujemy codzienną współpracę w przewożeniu pracowników do pracy, jak również sporadyczne przewożenie osób – na przykład na wyjazdy integracyjne, warsztaty, szkolenia.

 

wynajem autokarów

 

W przypadku wyjazdów turystycznych, możemy zaproponować usługi dodatkowe. Mianowicie oferujemy obecność przewodnika, dzięki któremu każda wycieczka będzie interesująca oraz sprawnie wykorzystana każda chwila. Poza tym oferujemy zakup odpowiednich biletów, rezerwacje noclegów oraz stolików w restauracjach.

 

Nasi kierowcy są ludźmi zrównoważonymi i spokojnymi, zawsze dbają o bezpieczeństwo pasażerów. Poza tym cechują się wysoką kulturą osobistą, poczuciem humoru, są towarzyscy i sympatyczni w ich towarzystwie podroż jest więc nie tylko bezpieczna, ale również przyjemna. Poza tym nasi kierowcy posługują się językami obcymi, dzięki czemu mogą z powodzeniem przewozić obcojęzycznych pasażerów.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy autokary o różnej wielkości. Mniejsze mieszczą 34 osoby, większe 49. Mercedes Tourino biały jest wyposażony w klimatyzację, lodówkę, DVD oraz monitory LCD oraz pasy bezpieczeństwa. Jest to autokar z 2012 roku i spełnia normy EURO5. Jest to wygodny i komfortowy środek transportu dla mniejszej liczby pasażerów. Mercedes Travego oraz Travego Lux to niezwykle wygodne autokary dla większej liczby osób. Można w nich zmieścić aż 49 pasażerów. Te autokary również wyposażone są w pasy bezpieczeństwa oraz wszelkie udogodnienia, które znajdują się tylko w najnowocześniejszych pojazdach. W ten sposób można podróżować nawet wiele kilometrów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!