Zadzwoń do nas: +48 603 079 108

Usługi dodatkowe

Nasza firma transportu osobowego szczyci się kilkunastoletnim doświadczeniem. Te lata praktyki sprawiły, że bardzo dobrze poznaliśmy wymagania i oczekiwania Klientów indywidualnych, grup zorganizowanych oraz Klientów VIP. Z tego względu poza luksusowym przewozem limuzynami, vanami, busami czy autokarami, oferujemy jeszcze szereg innych usług. Za dodatkową opłatą serwujemy na pokładzie napoje i przystawki.

 

Opracowaliśmy również różnorodne projekty, które mają za zadanie ułatwić pracę organizatorom bankietów, konferencji oraz służbowych spotkań. Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie w pełni zająć się organizacją spotkania biznesowego lub czasu wolnego gości, którzy przyjechali na konferencję lub inne wydarzenie biznesowe. W profesjonalny sposób koordynujemy każdą imprezę.

 

Nasi kierowcy są nie tylko mistrzami kierownicy, ale również posiadają licencję przewodników oraz posługują się językami obcymi. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować szczególną usługę – nasz kierowca może świadczyć usługi consierge oraz pilota wycieczki. Polecamy zwiedzanie Warszawy pod naszym przewodnictwem. Na pewno nie będzie to czas stracony – wręcz przeciwnie gwarantujemy mile spędzony czas. Nasze usługi turystyczne zawierają się również w rezerwacji noclegów, restauracji; zakupie biletów, zwiedzaniu miast podczas jedno- i wielodniowych wycieczek.

 

Nasza wieloletnia obecność w branży zaowocowała wiedzą na wielu płaszczyznach. Z tego względu Klienci mogą czuć komfort, że nie tylko będą podróżować luksusowymi środkami, ale również mogą z czystym sumieniem powierzyć realizację danego projektu profesjonalistom.

 

Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, grupami zorganizowanymi, przedstawicielami firm, ale również z Klientem VIP. Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację – swoje usługi świadczymy sumiennie i na wysokim poziomie. Dokładamy starań, aby każdemu w naszym mieście czas mijał miło, bezproblemowo i luksusowo.