Zadzwoń do nas: +48 603 079 108

Wynajem busów

Oferujemy wynajem busów marki Mercedes na każdą okazję, kiedy tylko zachodzi potrzeba przewozu kilku – kilkunastu osób. Dysponujemy niezwykle luksusowymi, nowymi pojazdami, które są bardzo zadbane, bezpieczne i komfortowe. Dbamy o to, by regularnie były serwisowane. Nasze pojazdy wyglądają luksusowo na zewnątrz, jak również mają bogate wyposażenie wewnątrz. Z powodzeniem mogą służyć jako wygodny pojazd na wyjazdy turystyczne i inne. Swoją ofertę kierujemy do osób indywidualnych, jak również grup zorganizowanych i firm.

 

Firmom możemy zapewnić komfortowy przewóz pracowników na co dzień, jak również z racji imprez integracyjnych czy innych wyjazdów. Doskonale realizujemy się w wycieczkach turystycznych – możemy również zapewnić podróż z przewodnikiem, mówiącym w obcych językach (oferta dla obcokrajowców), jak również rezerwację noclegów, stolików w restauracjach czy zakup biletów.

 

Posiadamy mercedesy, które są wyjątkowo luksusowe, dlatego przyjmujemy zlecenia również od klientów rządowych. Wszystkie pojazdy wyposażone są w tapicerkę skórzaną, klimatyzację, DVD z monitorem LCD, mikrofon. W naszych pojazdach można pomieścić od sześciu do dwudziestu osób. Mercedes Vito w kolorze srebrnym posiada dużą przestrzeń dla bagaż, co jest niezwykle przydatne w przypadku przewozu osób na dłuższe trasy.

 

Posiadamy również Vito z 2013 roku, prezentuje się on wyjątkowo efektownie, dlatego często jest wybierany przez klienta biznesowego. Niezwykle komfortowymi pojazdami są nasze Sprintery – przeznaczone do przewozu klienta VIP i klienta rządowego. Prawdziwą jednak naszą dumą jest samochód marki Mercedes Sprinter VIP6 Salonik. Wewnątrz wygląda on jak luksusowe pomieszczenie – taki salon na kołach.

 

Podczas podróży można czuć się zatem niezwykle komfortowo. Jako nieliczni w Polsce posiadamy taki rodzaj samochodu. Został on przygotowany przez specjalistyczną firmę właśnie dla nas. Jest niezwykle reprezentacyjny. Komfortowo może nim podróżować sześć osób. Skórzane fotele rozkładają się w taki sposób, aby każda podróż odbywała się z przyjemnością. Auto doskonale nadaje się do transportu klienta VIP.