Zadzwoń do nas: +48 603 079 108

Konferencje i spotkania firmowe

Organizatorzy spotkań firmowych, konferencji, szkoleń oraz bankietów doskonale wiedzą ile wysiłku trzeba włożyć w sprawną koordynację wielu zadań związanych z danym wydarzeniem. Ze swej strony oferujemy pomoc nie tylko w transporcie osób komfortowymi limuzynami, busami, a nawet autokarami.

 

Nasza oferta obejmuje również koordynację – oczekujemy na gości podczas przylotów na lotnisko Okęcie oraz podróżujących pociągiem. Następnie w miłej atmosferze dowozimy do hotelu lub miejsca spotkania biznesowego. Pozostajemy do dyspozycji tak długo, jak tylko jest to potrzebne. Poza tym jesteśmy w stanie obsłużyć konferencję nawet dla kilkuset osób. Dzięki naszej pomocy, organizatorzy spotkań biznesowych, mogą zająć się tym, w czym są naprawdę nie do zastąpienia.

 

Oferujemy nie tylko luksusowe samochody, ale również elokwentnych kierowców, którzy posługują się językami obcymi oraz prezentują wysoką kulturę osobistą. Wysoki standard usług to wyznacznik naszej pracy.

 

Jeśli zależy Ci, aby Twoi goście poznali Warszawę lub też nie wiesz czym zapełnić zbyt duże luki między konferencjami, my sprawimy, ze żadna minuta nie będzie zmarnowana. Oferujemy profesjonalne oprowadzanie po Warszawie – w ciekawy sposób przedstawimy stolicę od strony zabytków, historii, atrakcji oraz stylu życia Twoim gościom. Przez kilkanaście lat budowaliśmy nasze doświadczenie, dlatego dziś możemy poszczycić się tak szeroką ofertą oraz tak wysokim standardem usług.