Zadzwoń do nas: +48 603 079 108

Panoramiczne zwiedzanie Warszawy

Warszawa jest bardzo ciekawym miastem, w którym jest wiele miejsc godnych obejrzenia. W przypadku goszczenia w stolicy, nie może zabraknąć jej zwiedzania. Nasza firma umożliwia przygotowanie oraz przeprowadzenie indywidualnego programu zwiedzania miasta dla Państwa gości czy też uczestników konferencji. Oferujemy fascynującą przygodę z Warszawą – odwiedzane miejsca oraz atrakcje podporządkowujemy zainteresowaniom Klienta.

 

Porę wycieczki uzależniamy od ilości wolnego czasu Klienta. Zapewniamy profesjonalny transport oraz usługę licencjonowanego przewodnika mówiącego w dowolnym języku. Zawsze dokładamy starań, aby podróż po stolicy zaowocowała choć w orientacyjną wiedzę na temat jej zabytków, historii, stylu życia oraz najważniejszych atrakcji. Z nami poznawanie miasta nigdy nie jest nudne!

 

Zapewniamy kompleksową obsługę wycieczki – a więc nie tylko zawozimy gości w interesujące miejsca komfortowym i luksusowym mercedesem, zapewniamy obsługę przewodnika, ale również rezerwujemy stoliki w restauracjach oraz kupujemy właściwe bilety. Zadaniem naszych Klientów jest tylko dobrze się bawić i w pełni nam zaufać!

 

Jeśli więc nie wiesz, czym zająć czas swoim gościom lub nie wiesz, czym wypełnić lukę między konferencjami, wtedy warto skontaktować się z nami. Z firmą Dyniewicz każda minuta spędzona w stolicy jest dobrze wykorzystana. Dzięki nam Twoi goście będą zawsze dobrze wspominać czas spędzony u Ciebie.