Zadzwoń do nas: +48 603 079 108

Rezerwacja

W związku z tym, że dysponujemy ograniczoną liczbą samochodów, jak i kierowców, niezbędna jest rezerwacja pojazdów. W tym celu zachęcamy do wypełnienia formularza oraz pozostawienie swoich danych kontaktowych, informacji na temat rodzaju zamówienia – wybranego pojazdu, liczby podróżujących osób oraz terminu i długości podróży.

 

W celach rezerwacyjnych wskazany jest również kontakt telefoniczny. W rozmowie z pracownikiem najtrafniej można dobrać pojazd, ustalić warunki współpracy, ustalić cenę.

 

Wypełnienie samego formularza nie gwarantuje pełnej rezerwacji, jeśli wypełnienie go nie jest poprzedzone rozmową telefoniczną z pracownikiem firmy, na pewno oddzwonimy w celu potwierdzenia rezerwacji.

 

Rezerwacji można również dokonywać poprzez e-mail. W tym przypadku również należy poczekać na potwierdzenie przyjęcia zlecenia. W przypadku, gdy dany pojazd będzie już zarezerwowany przez inną osobę na ten sam termin, zaproponujemy inny – o zbliżonych cechach, wyposażeniu i klasie. Jeśli propozycja zostanie zatwierdzona przez Klienta, zlecenie zostaje zrealizowane.

 

Rezerwacja telefoniczna, przez e-mail oraz przez formularz rezerwacyjny jest doskonałym sposobem na zamówienie usługi zwłaszcza dla tych osób, które nie mogą odwiedzić naszej firmy osobiście ze względu na przebywanie w miejscu odległym od Warszawy lub niedysponowanie wolnym czasem.

 

Rezerwacja usługi w siedzibie firmy jest jednak najlepszym sposobem na zamówienie przewozu osób. Osobiście można zobaczyć pojazdy, którymi jest się zainteresowanym, jak również można poradzić się pracownika firmy odnośnie wyboru samochodu oraz formy współpracy.

 

 

Imię i nazwisko rezerwującego *
Numer telefonu do kontaktu *
(nr kierunkowy - nr telefonu)
-
Adres e-mail do kontaktu *
Wybierz pojazd
Podaj datę i godzinę podstawienia
Liczba pasażerów
Podaj miejsce podstawienia
Dodatkowe uwagi, opis trasy
Ustalona cena telefonicznie lub e-mailowo