Zadzwoń do nas: +48 603 079 108

Wynajem limuzyn

Dużą rolę w naszej firmie odgrywa wynajem limuzyn. Dysponujemy pięknymi, nowymi autami marki Mercedes. Samochody te są niezwykle luksusowe – prezentują nowoczesny design, występują w modnej kolorystyce, posiadają użyteczne wyposażenie. Dzięki temu możemy swoje usługi zaoferować każdemu, kto poszukuje prestiżowego i atrakcyjnego transportu. Na zamówienie Klienta możemy więc towarzyszyć mu w drodze na bal, bankiet, ślub czy też inną ważną uroczystość. Są takie wydarzenia, na które nie godzi się przyjechać innym samochodem, jak ekskluzywną limuzyną. Naszą ofertę kierujemy do każdego, kto tylko ceni sobie luksus i prestiż.

 

Świadczymy usługi przez całą dobę siedem dni w tygodniu, dlatego zawsze możemy się dostosować do potrzeb Klienta.

 

Nasze samochody doskonale nadają się do przewożenia Klienta VIP. Wyposażenie każdego z samochodów pozwala na niezwykle komfortową jazdę. W każdym z nich znajdują się wygodne skórzane kanapy, na których wygodnie można przejechać nawet setki kilometrów. Wszystkie dostępne limuzyny są pięcioosobowe, mieszczą więc czworo Klientów oraz kierowcę. Polecamy limuzyny marki Mercedes – C- i E-klasa w kolorze srebrnym oraz czarnym. Mercedes C-klasa + pakiet AMG to auto, które przeszło fabryczny tuning optyczny (AMG) wnętrza samochodu, felg i zderzaków.

 

Mercedes E- klasa jest klasyczną limuzyną. Jej urok podkreśla czarna tapicerka oraz drewniane wykończenia deski rozdzielczej. Jest to samochód, który wyśmienicie kwalifikuje się na podróż biznesową, jak również na ślub.

 

Mercedes E-klasa srebrny mat Lux dodatkowo posiada wentylowane przednie fotele, kurtyny boczne i tylne. Występuje w bardzo rzadkim matowym kolorze nadwozia, co dodatkowo wpływa na jego atrakcyjność. Jest to samochód, który doskonale nadaje się do przewożenia Klienta rządowego. Wnętrze auta jest bogato wyposażone – wersja Avantgarde. Na zewnątrz, jak i wewnątrz auto robi bardzo dobre wrażenie, jest reprezentacyjny i elegancki.