Zadzwoń do nas: +48 603 079 108

O nas

Firma Dyniewicz świadczy profesjonalne usługi transportowe już od 1999 roku. Przez te wszystkie lata intensywnie się rozwijaliśmy. Przede wszystkim znacznie poszerzyliśmy zasięg naszej pracy oraz zwiększyliśmy liczbę dostępnych pojazdów. Obecnie dysponujemy kilkunastoma luksusowymi pojazdami marki Mercedes – limuzynami, busami oraz autokarami. Wszystkie nasze pojazdy są nowe, sprawne, regularnie serwisowane.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby nie tylko nasze pojazdy były sprawne i bezpieczne, ale również, aby podróż z nami była wyjątkowo przyjemna. Staje się to zasługą naszych doświadczonych kierowców. Przeprowadzamy rekrutację zawsze bardzo wnikliwie, poszukując nie tylko osób, które sprawnie i ostrożnie będą się poruszać na drodze, ale również odznaczają się cechami charakteru, takimi jak: błyskotliwość, zaradność, poczucie humoru, wysoka kultura osobista. Poza tym nasi kierowcy posługują się językami obcymi, co umożliwia sprawny przewóz obcokrajowców.

 

Firma Dyniewicz działa według prawa krajowego i międzynarodowego transportu osobowego, akceptowanego w Unii Europejskiej. Posiadamy wiele certyfikatów oraz licencji wymaganych w ruchu krajowym i międzynarodowym.

 

W głównej mierze zajmujemy się transportem turystycznym grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych, umożliwiając zwiedzanie naszego kraju. Współpracujemy również z wieloma firmami, które zlecają nam transport pracowników.

 

Korzystanie z naszych usług jest zawsze bardzo dobrym wyborem. A podróżowanie z nami bezpieczne i wygodne. Staramy się, aby nasi Klienci zawsze byli zadowoleni. Możemy pochwalić się bardzo dobrymi opiniami - Klienci chwalą nas i polecają swoim znajomym. Jest to dla nas dowód, że to, co robimy jest doceniane, a podróżujące z nami osoby czują się bezpiecznie i komfortowo. Te rekomendacje stają się zachętą dla innych osób, by rozpocząć z nami udaną współpracę.